Jak pracujeme? Zcela jinak, než jste u kohokoliv zvyklý. U nás nehledejte tuctovost a šablony, stejně jako okázalost. EXPANZE.EU je Váš „butique concept“, místo, kam se budete rádi vracet.

To, co nás charakteristicky zdobí a zároveň odlišuje je přijímání nových výzev, nepředstíraná pracovitost, urputnost, houževnatost a  záliba v mediátorství. Každý ať dělá to, co umí. My umíme vyjednávat. 

Naše zahraniční mise

V uplynulém týdnu jsme získali, od francouzské akciové, developersko-investiční společnosti se sídlem v Paříži provozující v Česku tři prémiová obchodní centra, konkrétní a vskutku zajímavou poptávku. Přivést do pražských foodcourtů nový, svěží, osvědčený a v zahraničí vyhledávaný salátový gastro koncept.

Díky rozrůstajícím se kontaktům napříč zeměmi Evropy jsme oslovili špičkové, anglické značky specializované na salátové projekty a… odletěli vyjednávat.

Přivést koncept znamená…

… že musíme Česku nabídnout Master-franchisovou licenci, resp. vyhledat silného a infrastrukturovaného partnera znalého retailového, ideálně foodového prostředí s metodickou a v DNA „zabudovanou“ pokorou k vlastníkům značky a přitom… s hlavou dostatečně vzpřímenou odolávat větrům na vršcích businessové džungle.

Nápomocný nám bude vlastní projekt Master CON, coby „předskokan“ podzimního Franchise CONu, tentokrát výhradně pro zvané zahraniční koncepty prezentující sebe sama desítkám českým franchisorů, pro příležitost získání multi-licencovaného kontraktu.

Cesta do Londýna byla začátkem. Cílem zůstává otevřená „salátová“ jednotka nejpozději na podzim 2024. Sledujte nás!

284 Replies to “↓ Objednávka → Kontakt → Odlet ↑”

 1. We have just rolled out our new done for you service that will have thousands of free leads flooding your inbox.

  We set up everything for you as part of the service!

  This is the MOST PASSIVE way for you to grow your business and earn money!

  Take a look and let us know if you have any questions. We look forward to helping you grow your business!

  http://rjstools.com/

 2. Hi,
  I hope you’re having a fantastic day! I just wanted to drop you a quick note because I’ve been thinking about how our product Adwizzo.com could really shake things up for you. And I mean that in the best way possible!
  Answer „Yes“ to this email if you are interested.
  Warmest regards,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.