EXPANZE.EU, jako mateřský koncept platformy CHCIFRANCHISU.CZ, přináší osobní zkušenost v podobě vlastního, časově omezeného provozu konceptu pro řízený partnerský nebo franchisový rozvoj. Následkem je odpovědné doporučení sdíleného podnikání, v tomto případě partnerský prodej čokolády konceptu Steiner & Kovarik.

A výsledkem je náš uvěřitelný příběh, osobní ekonomická rozvaha vč. ukončeného hospodaření s nezaměnitelnými operativními zkušenostmi.

Partnerská společnost co-foundera Tomáše Beka (GELATOMAT s.r.o.) provozovala tři sezónní kiosky PRAŽSKÉ ČOKOLÁDY – Steiner & Kovarik v obchodních centrech Centrum Černý Most, Metropole Zličín a Westfield Chodov.

EXPANZE.EU, dle svého přesvědčení a firemního kodexu, spolupracuje výhradně s výběrovými a v Česku/ Slovensku prémiovými koncepty, ke kterým PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA – Steiner & Kovarik rozhodně patří. Po více jak 40 dnů, jako minimální časový rámec nutný k porozumění interních procesů, logistice a zákazníkům, získávala (EXPANZE.EU), bezbřehé zkušenosti na poli dynamického a specifického přímého prodeje.

Uvažujete-li o vlastním provozu trvalého kioskového prodeje, doporučujeme (za předem definovaných osobních předpokladů a podmínek) spojení se značkou PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA – Steiner & Kovarik, nejen v některém z obchodních center v Česku nebo na Slovensku.

4 Replies to “Steiner & Kovarik”

  1. I was very pleased to uncover this great site. I need to to thank you for ones time for this fantastic read!! I definitely appreciated every bit of it and I have you bookmarked to look at new information on your blog.

  2. Can I simply say what a relief to uncover somebody that truly understands what they are discussing over the internet. You certainly know how to bring an issue to light and make it important. A lot more people must look at this and understand this side of your story. I was surprised that you are not more popular given that you most certainly have the gift.

  3. Элвис Пресли, безусловно, один из наиболее влиятельных музыкантов в истории. Родившийся в 1935 году, он стал иконой рок-н-ролла благодаря своему харизматичному стилю и неповторимому голосу. Его лучшие песни, такие как „Can’t Help Falling in Love“, „Suspicious Minds“ и „Jailhouse Rock“, стали классикой жанра и продолжают восхищать поклонников по всему миру. Пресли также известен своими выдающимися выступлениями и актёрским талантом, что сделало его легендой не только в музыке, но и в кинематографе. Его наследие остается живым и вдохновляет новые поколения артистов. Скачать музыку 2024 года и слушать онлайн бесплатно mp3.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.