Společnost GELATOMAT s.r.o. zahájila zimní agresivní ofenzivu v budování odběratelských vztahů zmrzlinových směsí značky PURO EXPRESS a EXPANZE.EU je exklusivní partner v získávání akvizičních trhů mimo ČR.
Zmrzlinové automaty (GELATOMATy)

Sezóna 2023, nejen pro zmrzlinové prostředí, paří automatizaci, robotizaci a především směr určujícím inovacím. EXPANZE.EU podporuje každou příležitost růstu bez omezenosti lokalitních příležitostí a především – lidských zdrojů. Růst prostřednictvím shop-in-shop je bezpečným (nízko-nákladovým) nástrojem ověření zájmu produktu.

Existuje snad jednodušší prodej zmrzliny? Bez obsluhy a při podnikání na méně jak jednom metru čtverečním? Více o samoobsluze zmrzlé, pravé italské pochoutky najdete v krátkém videu v odkazu: GELATOMAT. Rozhodně lze hledat paralely s dalšími produkty.

Váš SHOP-IN-SHOP
Pronajměte si část prostor s trvalým přístup k nim a podnikejte už zítra! Naše know-how = Váš rozvoj.

Svěřte nám expanzi Vašeho exkluzivního produktu. Disponujeme příležitostmi a přístupem ke stovkám sdílených lokalit v Česku, na Slovensku… v Polsku a Maďarsku. Postaráme se o správu konceptu/ značky od umístění produktu, přes logistiku až po cílené národní nebo lokální marketingové aktivity. My jsme Vaše EXPANZE v EU.