Koncept a značka EXPANZE.EU, od svého zahájení provozu (v září 2022), řídí nebo spravuje 50 projektů napříč spektrem rozvoje. Od vyhledávání lokalit, aktivních franchisantů, přes distribuci a prodej produktů, provozní řízení nebo budování dealerských sítí. 

Jsme přesvědčeni, že naše zkušenosti a neutuchající entuziasmus přivede brand EXPANZE.EU mezi nejvyhledávanější nástroj řízeného rozvoje v Česku a na Slovensku všech, kteří o rozšíření sítě, prostřednictvím vlastních zdrojů nebo franchisových partnerů, uvažují. 

Odlišujeme se v každém ohledu

Rekrutovali jsme se z expanzních, franchisových a provozních manažerů významných českých značek, finančních analitiků, influencerů a naše zkušenosti zdobí mnohaleté zahraniční mise. A přesto, abychom mohli odpovědně akvizitovat nebo koncepčně řídit, musíme provozu nebo službě objednatele detailně a na vlastní kůži porozumět, zažít ji.

Nejsme realitní kanceláří, personální agenturou ani teoretickým poradenstvím. Jsme Aplikovaným rozvojem. 

Náš expandující expanzní tým

Rozrůstáme se tempem poptávky našich služeb. Nezbytným předpokladem je obsazení všech klíčových postů řídícími pracovníky s doplněním koncepčních specialistů a expanzistů.

Naše cíle

Naše platforma připravuje vlastní, první ročník konferenčního programu pro Českou a Slovenskou republiku s termínem konání v září 2023. Sledujte naše sítě, v březnu se dozvíte více.