Mládí vpřed, budoucnost (právě teď) leží na bedrech generace narozené mezi léty 2000 a 2005. A budoucnost marketingu v sociálních sítích především.

altoRET s.r.o. je hrdým zaměstnavatelem digital manažera, Daniela Beka, odpovědného (od 1.1.2023), za sociální sítě a YouTube kanál všech třech platforem… EXPANZE.EU, FRANCHISOR.CZ a CHCIFRANCHISU.CZ.

Odpovědně plánovaně, prostřednictvím sítí, věříme v edukativní zájem našich příznivců a budoucích klientů, fokusované cílení na mladé, rozvíjející se a perspektivní koncepty, svěží nápady, blízkost k populaci a neutuchající energii vytrvat tak, jak předvedl Deny na své cestě do Show Jana Krause.

Jedinečná, obohacující a obchodně zajímavá spolupráce s konceptem Pražská čokoláda – Steiner & Kovarik napsala (pouze za letošním rokem) symbolickou tečku v podobě originálního dárku – měšce s Krausovými koulemi.

Děkujeme Petrovi Kovaříkovi za spolupráci a těšíme se na společné obchodní výzvy roku 2023, kdy naše společnost, prostřednictvím EXPANZE.EU, outsourcuje B2B prodej Pražské čokolády na poli platforem shop-in-shop.


Krausovy koule na míru. To je dárek, který Jan dostane od třetího hosta, tiktokera Daniela Beka. Ten se do SJK dostal díky své vytrvalosti. První prosbu o pozvání zveřejnil na svém profilu v létě a trvalo 197 dní, než byla vyslyšena. Každý den Daniel natočil video, v němž prohlašuje, že vytrvá. Vytrval, přání se mu splnilo a posledním hostem Show v tomto roce se stal právě on! Co na setkání s tímto hostem tolik rozesměje Terezu Pergnerovou?

„Budu to točit tak dlouho, dokud se nedostanu do Show Jana Krause,“ tvrdí ve svých videích na TikToku mladík Daniel Bek. To by ještě nic neznamenalo, jenže něco obdivuhodného na tom celém je. Jeho výdrž a odhodlání si svůj sen splnit. Počet takových příspěvků totiž na jeho profilu přesáhl již sto devadesát.

A kdy jindy plnit přání než o Vánocích, že… A tak se posledním hostem SJK v tomto roce stane ten, kdo si to již dlouho přeje a všichni jsou zvědaví, co si pro Jana Krause přichystá. Dámy a pánové, přichází Daniel Bek!

Zdroj: showjanakrause.cz