EXPANZE.EU, na Mikuláše, zahájila rozhovory s majitelem konceptu Radkem Budinou o spolupráci distribuce kultovní hračky (a nejen pro děti) s tradicí.

My v EXPANZI se objektivně domníváme, že vyjma přímého prodeje na výstavách, trzích či prostřednictvím kioskových prodejů v obchodních centrech nebo… nepřímo… prostřednictvím komplexních e-shopových portálů, má tento produkt (s přesahem generací) neoddiskutovatelný prostor v maloobchodu. Konkrétně v diskontních řetězcích.

Na tyto a podobné provozovatele má tým EXPANZE.EU historické a přímé obchodní vazby a umí uspokojit zájmy výrobců v podobě navozené existence distribučních cest. Zajímáme se o vše exkluzivní a dlouhodobé. AERO-BUMERANG splňuje obé, 27 let na trhu mluví silnou obchodní řečí. 


Máte-li i zájem zařadit prodej „bumerangového letadla“ do obchodního portfolia (s minimální objednávkou od 100 ks) nebo… potřebujete-li pomoci s distribucí Vašeho produktu, neváhejte se obrátit na náš obchodní tým na adrese: info@expanze.eu nebo telefonním čísle +420 737 697 600.