Léta se snažím o rozvoj podnikání, ale… nepostupuji tak rychle, jak jsem si představoval. Umíte mi připravit „manuál“? Vize se nepřetavily v činy a ty ve výsledek.

Samozřejmě… náš expertní tým detailně zanalýzuje současný stav Vaší expanze a připraví funkční metodiku, kterou (i) odřídí s předem definovaným cílem (ii) předá (po 6-12 měsících) k řízení Vašemu in-house manažerovi s kontrolním dohledem.

Podnikám v Olomouci, otevřel jsem ale další tři provozovny v Praze a v Plzni. Je pro mne nešikovné dojíždět nebo najmout zaměstnance. Uměli byste mi mi spravovat vzdálené provozovny?

Rozhodně ano… nominujeme vlastního koncepčního konzultanta, aby si v praxi a pod odborným dohledem osvojil principy a metodiku Vašeho konceptu nebo značky. Tyto bude (ve svěřeném území) kontrolovat a v čase neustále prověřovat a trénovat. Součástí služby je řízení výkonu, reporting výnosu ad. Služba je zpoplatněna 1% resp. 2% z obratu.

Vlastním nemovitost a hledám nájemce, umíte mi pomoci?

ANO a rádi… jedná-li se o komerční prostor. Na základě vstupní obhlídky naším expanzistou a uvážení, jaký provoz  je do prostor vhodný, zpracujeme variantní nabídku portfolia kandidátů a tyto, po Vašem schválení, oslovíme. 

Mám v Brně tři prodejny s použitým textilem a chci expandovat do Prahy. Co pro mě můžete udělat?

Na základě osobního jednání a pochopení, jakou komoditu prodáváte, jaká je kultura prodeje a Váš etický kodex, Vám přidělíme expanzního specialistu, který zacílí nejvhodnější oblast potenciálu rozvoje s přihlédnutím k širšímu vztahům, obchodním zvyklostem, kupní síle a konkurenci. Nepracujeme s otevřeným trhem, naší přednostní jsou prokazatelné, mnohaleté zkušenosti s vyhledáváním a vyjednáváním konkrétních příležitostí/ lokalit vč. rámce komerčních podmínek a návrhu CAPEX dané provozovny.

Mohu si objednat služby EXPANZE.EU, aniž bych měl vlastní provoz?

Samozřejmě, proč ne. Po vstupním interview připravíme nejvhodnější variantu Vaší podnikatelské seberealizace ve food nebo non-food oboru, originálním nebo sdíleném konceptu, Naše služby EXPANZE jsou komplexní.

Mohu si objednat právní služby revize nájemní smlouvy k mnou obstarané jednotce?

Žádnou naší službu výhradně nespojujeme s nutností získat prostor k podnikání skrze naši platformu EXPANZE.EU. Cokoliv bude prospěšné Vašemu podnikání…. ať už to jsou právní služby, development, nábor zaměstnanců, trénink a koučink, výkonnostní řízení, provozní řízení, kontrola kvality a služeb, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu: info@expanze.eu,

Jsem makléř na volné noze, hledáte posily? Líbilo by se mi být Vaším expanzistou.

ANO, hledáme… zejména v regionech. Přijďte mezi nás. Interní recruitmant řídí Monika Fiedlerová. Pošlete Vaše CV vč. krátkého motivačního dopisu na e-mail: info@expanze.eu, do 48 hodin Vás budeme kontaktovat s návrhem termínu interview. 

Jsme zavedená společnost s tradicí, která rozšiřuje obchodní portfolio franšízingem. Umíte nám vyhledávat franšízanty?

Jistě že. Nábor podnikatelů, ať už začínajících nebo zkušených, patří mezi vrcholné disciplíny „obchodničiny“. A právě v tom jsme opravu dobří.

Hello, we are interested in your complexity. We have been operating a retail business in Greece for 10 years and are ready to enter the Czech Republic. Can you help us?

It will be our great pleasure. We can help you a find and contract a master franchise partner with jurisdiction for the Czech Republic and Slovakia.